Intenzivky

Jednodenní intenzivní tréninky probíhají na několika různých místech s různou pravidelností. Na každém místě mám jednu schopnou a úžasnou paní vedoucí, která intenzivky organizuje. Takže v případě zájmu o trénink je nejlepší kontaktovat přímo paní vedoucí daného místa.

Termíny intenzivek najdeš v seznamu akcí. Vyber si, co ti vyhovuje a v přehledu níže najdeš další informace:

 

Chlumec nad Cidlinou

Organizuje paní vedoucí Iva Vodičková. Cena 500,- + 50,- šlapné. Probíhá pravidelně každý cca měsíc, můžeš si vybrat pátek nebo sobotu.

 

Stříbro

Organizuje paní vedoucí Ivča Šůsová. Cena 600,-. Probíhá pravidelně každý cca měsíc, můžeš si vybrat pátek nebo sobotu.

 

Telč

Organizuje paní vedoucí Míša Chábová. Cena 500,- + 100, až 200,- na cestu podle počtu psů. Probíhá cca jednou za čtvrt roku většinou v pátek.

 

Kaplice

Organizuje paní vedoucí Nela Poláková. Cena 700,-. Probíhá pravidelně každý cca měsíc až dva vždy v sobotu. Přidej se do skupiny na FB, kde se na tréninky hlásí.

 

Lovosice

Organizuje paní vedoucí Lenka Fraňková. Cena 500,- + šlapné 50,-. Probíhá pravidelně cca jednou za dva měsíce vždy v pátek. Přidej se do skupiny na FB, kde se na tréninky hlásí.

 

Liberec

Organizuje paní vedoucí Karin Šircová. Cena 500,-. Probíhá cca jednou za čtvrt roku, většinou v sobotu.

 

Kdybys chtěl/a zorganizovat intenzivku u vás na cvičáku, není problém. Ozvi se mi a domluvíme se. Když se sejde alespoň 6 psů, tak za vámi moc rád přijedu.