Online tréninkové vedení

Online tréninkové vedení ve sportovní poslušnosti

 

Trénuj pod mým vedením kdykoliv a kdekoliv!

 

Představuji ucelený systém, který ti umožní se mnou trénovat kdykoliv a kdekoliv, tak jak to bude vyhovovat tobě a tvému psovi. Můžeš mě mít doslova v kapse ve svém chytrém mobilu na každém tréninku!

 

Objednávat můžeš zde!

 

Je smutná realita, že ne každý se dostane na trénink se mnou tak často, jak by si představoval/a.

Důvodů může být celá řada, ale výsledkem je, že trénink nepostupuje tak rychle, jak bys chtěl/a, a stávají se zbytečné chyby, které je potom potřeba napravovat. Nezoufej, mám pro tebe řešení!

 

Online tréninkové vedení přízpůsobené přesně na míru tvým potřebám!

Své online vedení si flexibilně namícháš přesně podle svých představ. Podívej, z čeho všeho si můžeš vybrat:

  1. Online trénink s písemnou zpětnou vazbou - natočíš mi video o délce max. 6 minut a ode mě dostaneš rozsáhlou písemnou zpětnou vazbu. Můžeš se spolehnout, že mi nic neunikne. Dám ti vědět, kde děláš chyby, co můžeš udělat jinak, kde už se můžeš posunout dál... 
  2. Videohovor na 30 minut - jen psaná zpětná vazba ti nestačí? Chceš si popovídat z očí do očí? Máš mě na 30 minut plně k dispozici a můžeme probrat, co budeš chtít. Můžeš mi ukázat video a společně ho projdeme vteřinu po vteřině a řekneme si, co je potřeba vylepšit, změnit, posunout... Hodí se i ve chvíli, kdy z jakéhokoliv důvodu nechceš dávat své video do skupiny, kde ho uvidí i ostatní účastníci online vedení.
  3. Telefonní rozhovor na 30 minut - nepotřebuješ mi ukázat žádná videa ani mě při rozhovoru vidět? Chceš jen mít možnost cokoliv zkonzultovat, probrat, případně si postěžovat? Za půl hodiny toho stihneme napovídat dost a určitě se dobereme nějakého řešení.
  4. Živý online trénink 15 minut - chceš mě mít doslova s sebou na tréninku? Chceš mít mou okamžitou zpětnou vazbu, jako bychom se viděli osobně? Pak je pro tebe tahle možnost jako dělaná. Domluvíme se na konkrétním čase, ty poprosíš kamaráda, který vezme do ruky mobil a přes FB Messenger tě bude při tréninku natáčet. Uvidím tě živě a budu tě moct "buzerovat" jako na normálním tréninku :-) Když bude tvůj kameraman aspoň trochu šikovný, budeš mít v podstatě plnohodnotný trénink klidně v pohodlí vlastního domova, zahrady nebo cvičáku.

Ber prosím v potaz, že online vedení probíhá přes Facebook. Budeš členem soukromé skupiny a komunikovat spolu budeme přes Messenger. Bez FB účtu se tedy neobejdeš. Také připomínám, že se jedná striktně o sportovní poslušnost, běžnou provozní poslušnost nedělám.

 

Přijde ti to pořád málo? Mám tu pro tebe ještě pět bonusů!

  1. Podpora přes Messenger: Celý měsíc mě budeš  mít k dispozici na písemné dotazy přes Messenger.
  2. Živé vysílání dvakrát v měsíci: Dvakrát do měsíce udělám ve FB skupině živé vysílání. Budeš se moct dopředu anebo živě během vysílání na cokoliv zeptat. Dozvíš se nejen odpovědi na svoje otázky, ale třeba se i poučíš z otázek ostatních.
  3. Archiv videí: Ve skupině postupně přibývají uložená živá vysílání a také nahraná videa od všech účastníků online vedení (už je jich skoro 100!). Máš tak vlastně přístup k rostoucímu množství výcvikového materiálu a informací jen co se do skupiny dostaneš.
  4. Videa z mého vlastního tréninku: Do skupiny nahrávám také videa z mého vlastního tréninku s komentářem. S mým psem to opravdu není jednoduchý, takže ti to třeba zvedne náladu a ještě se něco naučíš :D
  5. Detailní návod na natáčení videí: Nemusíš se bát, že si nebudeš umět poradit s technikou a trénink pořádně natočit. V šikovné příručce se dozvíš, jak to přesně udělat, aby sis z online vedeni odnesl/a co nejvíc.

 

Výhody online vedení možná nejsou na první pohled jasné, ale jakmile si to vyzkoušíš, nebudeš chtít přestat!

A kdo že jsem já?

Jmenuju se Honza Farkač. Trénink psů si mě našel jako moje životní poslání. Nic mi nedělá větší radost, než pomáhat psům a jejich lidem, aby si lépe rozuměli a dokázali spolu zdánlivě neuvěřitelné věci. 

Co se mých úspěchů týče, tak jsem s tervuerení fenkou Finkou Deabei absolvoval 10 velkých závodů (MČR, CACIT Dobříš, apod.) ve čtyřech závodních sezónách. I přes to, že má pouhých 16 kg, jsme drželi krok s maliňáky dvakrát většími než ona. A co pro mě nejdůležitější, naše poslední závodní poslušnost byla stejně radostná jako ta první.

Důležité jsou ale úspěchy mých úžasných klientů. Ať už jde o australského ovčáka, který nechtěl nic vzít do tlamy a teď aportuje jak pán. Bulmastifa nebo dogu, kteří překonali všechny zdánlivé limity svých plemen a skládají zkoušky z poslušnosti. A nespočet dalších psů, se kterými to jejich majitelé chtěli vzdát, protože jim na cvičáku řekli, že „tohle nikdy cvičit nebude“...

Bude mi ctí a potěšením pomoct i tobě!

 

Reference

Online trénink je relativně nový koncept a většina lidí je k tomu pochopitelně skeptická. Podívej se na nadšené reakce těch, kteří to riskli:

 

   

   

 

 

100% záruka vrácení peněz

Je mi jasné, že koupit si něco přes internet je dost ožehavá záležitost. Co když to nebude stát za ty peníze? Co když je to nějaký podvod? Co když zjistíš, že ti to vůbec nevyhovuje?

Během prvního měsíce tvého online tréninkového vedení se můžeš kdykoliv rozhodnout, že to nesplnilo tvá očekávání. Stačí mi napsat email nebo zprávu na FB. Nemusíš mi nic vysvětlovat, nebudu se tě na nic ptát, odstraním tě ze skupiny a vrátím ti všechny peníze. Po prvním měsíci počítám s tím, že už víš, do čeho jdeš, takže peníze vracet nebudu. A také prosím počítej s tím, že když si necháš peníze vrátit, tak už tě do online vedení v budoucnu nepustím.

 

 

Co to bude stát?

Online vedení probíhá po měsících. Na každý měsíc si tedy vždy objednáš nějaký počet tokenů, které potom směníš za tréninky a rozhovory. Takto se můžeš flexibilně během měsíce rozhodnout, co zrovna přesně potřebuješ. Pokud ti to nevyjde, dva tokeny si můžeš převést do dalšího měsíce.

 

3 tokeny - telefonní hovor

4 tokeny - online trénink

5 tokenů - videohovor, živý trénink

 

Můžeš si vybrat:

žádné tokeny - 250 Kč - přístup do skupiny jako divák, můžeš se ptát na otázky v živých vysílání a dívat se na videa ostatních účastníků. Vhodné když máš daný měsíc se mnou například tábor a nepotřebuješ zrovna trénovat.

10 tokenů - 800 Kč - úsporná varianta - když to zrovna bereš na pohodu a stačí ti např. dva online tréninky a dva kredity k převedení do dalšího měsíce

15 tokenů - 1150 Kč - flexibilní varianta - 3 onliny a telefon? 2 živé tréninky a videhovor? Namícháš přesně jak bude potřeba.

20 tokenů - 1450 Kč - intenzivní varianta - můžeš mít třeba živý trénink každý týden, to tě pořádně popožene!

neomezený počet tokenů - 4000 Kč - varianta pro náročné - nepočítej tokeny, nic neřeš a prostě trénuj, jak zrovna potřebuješ

 

Kromě toho tě čeká dvakrát v měsíci živé vysílání, kde ti zodpovím tvé dotazy a můžeš se podívat na videa všech ostatních současných i minulých účastníků, kdykoliv mi můžeš psát na messengeru a můžeš se podívat na naše tréninky s Árčem.

Pokud jsme spolu nikdy na živo netrénovali, tak budu chtít, abys před zahájením online tréninků viděl/a alespoň dvě první z mých videí o výcviku (základy a chůzi u nohy). Je to myslím dobré i pro tebe, abys měl/a představu o tom, jak trénuji. K měsíčnímu online vedení na ně dostaneš slevu 50 % (tedy dvě videa za cenu jednoho). Více informací o videích najdeš zde, ale objednat si je můžeš v objednávce níže společně s online vedením.

Pokud máš zájem zaplatit kryptoměnou (BTC nebo ETH), tak je to taky možné. Stačí mi dát vědět v objednávce nebo mailem.

 

 

Objednávat můžeš zde!