K noze! - ebook o chůzi u nohy

K noze! - tanec dvou nohou a čtyř tlapek od štěněte po mistrák

 

Chůze u nohy s jakýmkoliv psem, jakéhokoliv plemene, velikosti a stupně výcviku

 

 

 

Ebook, ve kterém najdeš ucelený systém pro výcvik chůze u nohy. Od obecnějších rad o přístupu k tréninku, přes konkrétní postupy jak krok za krokem psovi vysvětlit, jak má chodit u nohy. Od prvních krůčků přes několik přehledně rozdělených fází výcviku ke všem složitějším prvkům chůze u nohy (obraty, změny rytmu, atd.) až po bezvadný výkon na zkoušce a závodě.

Objednávat můžeš zde!

 

Milý pejskaři, milá pejskařko,

každý z nás, kdo cvičí se svými psy poslušnost, se nevyhne základnímu cviku, který je součástí všech zkoušek z poslušnosti bez ohledu na zkušební řád - chůzi u nohy. Tento zdánlivě jednoduchý cvik se často mění v noční můru, když se stále nedaří psovi vysvětlit, jak má u nohy chodit. Pes předchází, otvírá se, tlačí se na nohu, prostě není v ideální pozici. Je těžké udržet jeho pozornost, často dává hlavu dolů a jde "jako osel" nebo se dokonce courá někde vzadu. Případně funguje, když máš v ruce balónek nebo pamlsek, ale jak zmerčí, že odměnu nemáš, odmítá pokračovat. Možná zvládá chodit u nohy, když jdeš pěkně rovně, ale jakmile zkusíš udělat obrat nebo nedej bože vejít do skupinky, tak je všechno špatně. A když se to konečně na tréninku podaří dát nějak dohromady a vyjedete na zkoušku, tak máš pocit, že vedle tebe najednou chodí úplně jiný pes, který jako kdyby zapomněl, co se všechno naučil. 

Když se tak díváš na malé štěňátko, co zakopává o vlastní nohy, nedokážeš si vlastně nějak ani představit, jak by se z něj mohl stát pes, který ti bude radostně tančit u nohy. Možná máš se starším psem chůzi u nohy už zmáknutou, ale je to tak dávno, co jste spolu začínali cvičit... Jak jste to vlastně tenkrát zvládli?

Proč jenom neexistuje nějaký jednoduchý způsob, jak získat odpovědi na všechny tvoje otázky a jistotu, že svého psa chůzi u nohy naučíš?

 

Mám pro tebe dobrou zprávu, ten způsob existuje - dovol mi představit ti můj ebook "K noze!"

 

Kupovat ebook je náročnější v tom, že si ho nemůžeš narozdíl od normální knihy před koupí prolistovat. Zde alespoň pár stránek, abys měl/a představu, jak ebook vypadá:

 

Zakládám si na tom, že moje metoda funguje opravdu pro všechny psy. Můj systém výcviku je spravedlivý, snažím se vysvětlovat a dbám na to, aby to psa bavilo.

               

 

 

Ať už chceš začít od začátku se štěnětem, nebo si nevíš rady už s dospělým psem, tahle kniha ti pomůže. 

Znáš tenhle problém, kdy se pes cpe, kam nemá? Mám pocit, že ho u svých  klientů řeším asi nejčastěji. V knize je podrobně popsáno, jak se s ním vypořádat:

         

 

 

Nejkritičtější část výcviku chůze u nohy - jak přemluvit psa, aby koukal nahoru, i když nad sebou nemá žádnou odměnu? Nespadl/a jsi omylem do některé z těchto slepých uliček? Kniha ti ukáže jak z toho ven:

Máš pejska malého plemena? Stafbulla, jack russella, šeltii nebo snad dokonce krysaříka? Tahle všechna plemena mi prošla pod rukama a naučili se krásnou chůzi pomocí drobných úprav hlavní metody:

 

 

A kdo že jsem já?

Jmenuju se Honza Farkač. Trénink psů si mě našel jako moje životní poslání. Nic mi nedělá větší radost, než pomáhat psům a jejich lidem, aby si lépe rozuměli a dokázali spolu zdánlivě neuvěřitelné věci. 

Co se mých úspěchů týče, tak jsem s tervuerení fenkou Finkou Deabei absolvoval 10 velkých závodů (MČR, CACIT Dobříš, apod.) ve čtyřech závodních sezónách. I přes to, že má pouhých 16 kg, jsme drželi krok s maliňáky dvakrát většími než ona. A pro mě nejdůležitější, naše poslední závodní poslušnost byla stejně radostná, jako ta první.

Důležité jsou ale úspěchy mých úžasných klientů. Ať už jde o australského ovčáka, který nechtěl nic vzít do tlamy, a teď aportuje jak pán. Bulmastifa nebo dogu, kteří překonali všechny zdánlivé limity svých plemen a skládají zkoušky z poslušnosti. A nespočet dalších psů, se kterými to jejich majitelé chtěli vzdát, protože jim na cvičáku řekli, že „tohle nikdy cvičit nebude“...

Bude mi ctí a potěšením pomoct i tobě!

 

100% záruka vrácení peněz

Je mi jasné, že koupit si něco přes internet je dost ožehavá záležitost. Co když to nebude stát za ty peníze? Co když je to nějaký podvod? Co když už všechny informace vím a nic nového se nedozvím? Co když to zrovna na mého psa nebude fungovat?

Za svým ebookem si stojím, dám za něj ruku do ohně. Pokud se budeš řídit mým systémem, svého psa chůzi u nohy naučíš. Nicméně pokud se ti z nějakého důvodu nebude líbit, nesplní tvá očekávání, tak mi stačí jen napsat email. Nemusíš mi nic vysvětlovat, uvádět žádné důvody a já se nebudu ptát. Pošlu ti zpátky peníze a bude to vyřízené.

 

Reference

Možná máš pocit, že ti tady můžu nakecat, co se mi zachce, a skutek utek. Jestli tě nepřesvědčím já, možná tě přesvědčí zprávy a recenze, které mi přišly od lidí, co si ode mě ebook koupili:

  

 

    

              

 

Co to bude stát?

Ebook stojí 500 Kč, dostaneš ho ve formátu pdf ode mě emailem. Nicméně pokud si s ebookem ode mě objednáš ještě něco dalšího, tak ho budeš mít jen za 400 Kč!

 

Bonusy

Jen ebook ti nestačí? Chceš další materiály, které ti pomohou s chůzí u nohy nebo i s dalšími cviky? Nabízím ti následující možnosti s výraznou slevou:

1) Ebook "Tahák na BH-VT" - čeká tě tahle důležitá, základní zkouška? Chceš ji složit na pohodu, bez problémů a s minimálním rizikem nějakého průšvihu, který by mohl tvého mladého psa do budoucna poznamenat? V tomto ebooku shrnuju všechno důležité k BHčku od přípravy měsíc před zkouškou, po poslední minuty těsně před vstupem na plac a samozřejmě všechno důležité, co tě bude čekat na place. Včetně toho, kdy se máš nadechovat. Fakt. Má to přes 30 stránek. Obvykle to stojí 300 Kč, tebe to přijde jen na 250 Kč a navíc si zlevníš i tento ebook "K noze".

2) Ebook "Tahák na IGP1-3" - v tomhle ebooku se dozvíš všechno, co by tě kdy mohlo napadnout ohledně poslušnosti na zkouškách IGP1-3 a tudíž samozřejmě také Upr1-3 a Gpr1-3. Všechny cviky a jejich varianty v různých stupních zkoušek dopodrobna vysvětlené, nespočet fíglů, kontrolní seznamy pro všechny zkoušky... Poslušnost na vyšších zkouškách už je relativně náročná a přísně hodnocená, ale s tímhle tahákem to zvládneš na pohodu! Obvykle stojí 450 Kč, ale tebe přijde na 400 Kč a navíc si zlevníš i tento ebook "K noze".

3) Online trénink - informace získané z ebooku převedeš do praxe a natočíš mi je na video (o maximální délce 6 minut). Nemusíš mi samozřejmě natáčet jen chůzi, přidej i cokoliv jiného z poslušnosti. Já ti online poradím, kde by se to dalo ještě doladit, na co si dát pozor a jak dál. Teorie a praxe je vždycky to nejsilnější spojení! Online trénink obvykle stojí 300 Kč, ty ho budeš mít jen za 250 Kč a ještě si zlevníš tento ebook.

4) Zvýhodněné balíčky - nabízím také několik výhodných balíčků například pro začátečníky s poslušností nebo pokud tě čeká zkouška BH-VT. K balíčkům si můžeš tento ebook přiobjednat za pouhých 350 Kč, levněji už to nejde.

Pokud máš zájem zaplatit kryptoměnou (BTC nebo ETH), tak je to taky možné. Stačí mi dát vědět v objednávce nebo mailem.

 

 

Objednávat můžeš zde!