Reico

Jsem zástupcem firmy Reico, která vyrábí jedny z nejkvalitnějších granulí (a taky konzervy a další doplňky pro psy, ale i lidi), které jsou u nás k dostání. Pokud se věnujeme s našimi psy sportu a vyžadujeme od nich perfektní výkony, tak bychom se měli také postarat o to, aby dostávali to nejlepší. Za granulemi a dalšími produkty Reico si stojím. Byly jediné, které pomohly mému psovi s vleklými problémy se zažíváním, které měl vlastně odjakživa. Od té doby s nimi krmím oba svoje psy a několik desítek psů mých klientů s vynikajícími výsledky.

 

Jaké jsou vlastně hlavní výhody granulí Reico?

Pokud vás toto zaujalo, můžete se zde podívat na produkty. Na stránkách bohužel nejsou uvedené ceny, ty jsou k doptání u mě. Nicméně pro představu - vlajková loď Reica, granule MaxiDog Olymp (kterými mimo jiné krmím své psy i já) stojí 97 EUR za 20 kg pytel. Cena je tedy velmi podobná, jako prémiové granule jiných značek (něco přes 100 Kč/kg), kvalita je ovšem mnohem vyšší:

 

https://www.reico-vital.com/sk/tier/hunde 

 

 

Jen varování, pozor, tyto stránky nejsou oficiální stránky Reico a informace na nich mohou být zavádějící!! - https://www.reico-max.cz/

 

Pokud byste granule chtěli vyzkoušet, neváhejte mě kontaktovat. Nákup probíhá velmi jednoduše - první objednávku vám udělám já (platí se buď převodem na účet nebo klasicky online kartou, jak jste zvyklí z jiných e-shopů a doprava je PPL na vaší adresu) a společně s jejím potvrzením vám do mailu přijdou přístupové údaje do e-shopu, kam se běžný smrtelník nedostane. Další objednávky už si děláte sami, na mě se můžete kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem.


Kontaktujte mě buď na FB: https://www.facebook.com/farei nebo mailem: farkacj@gmail.com.