Tahák na BH-VT

Tahák na zkoušku BH-VT

 

Otevři si celý svět IGP zkoušek výborně zvládnutým BH-VT

 

 

Ebook, který tě připraví na složení základní vstupní zkoušky zkušebního řádu IGP. Dozvíš se všechno od ladění formy, přes veškerou přípravu, podrobný popis průběhu zkoušky a spousty fíglů, jak sobě i psovi tuhle ne úplně jednoduchou zkoušku v mezích pravidel usnadnit, až po finální odměnu a oslavu.

 

 

Milý pejskaři, milá pejskařko,

čeká tě zkouška BH-VT? Je to tvá první zkouška v životě? Nebo první zkouška z mezinárodního IGP řádu? Případně první zkouška s mladým psem?

Nemáš tak úplně jistotu, jak zkouška probíhá. Nevíš, co tě čeká. Jsi nervozní a trochu tápeš, jak se vlastně správně připravit. Zkušební řád je relativně strohý a těžko si pod ním představíš, co se vlastně přesně bude dít. Co když se něco nepovede? Kdy vlastně dává rozhodčí pokyn a kdy pracuje psovod samostatně?

Kamarádi absolvovali BH-VT už dávno a vlastně si to tak úplně nepamatují. Dočkáš se od nich jen ujištění, že "to nebude tak hrozný"? 

 

Dovol mi představit ti můj ebook "Tahák na BH-VT", který všechny tyhle problémy vyřeší a na zkoušku tě dokonale připraví.

 

 

A kdo že jsem já?

Jmenuju se Honza Farkač. Trénink psů si mě našel jako moje životní poslání. Nic mi nedělá větší radost, než pomáhat psům a jejich lidem, aby si lépe rozuměli a dokázali spolu zdánlivě neuvěřitelné věci. 

Co se mých úspěchů týče, tak jsem s tervuerení fenkou Finkou Deabei absolvoval 10 velkých závodů (MČR, CACIT Dobříš, apod.) ve čtyřech závodních sezónách. I přes to, že má pouhých 16 kg, jsme drželi krok s maliňáky dvakrát většími než ona. A pro mě nejdůležitější, naše poslední závodní poslušnost byla stejně radostná, jako ta první.

Důležité jsou ale úspěchy mých úžasných klientů. Ať už jde o australského ovčáka, který nechtěl nic vzít do tlamy, a teď aportuje jak pán. Bulmastifa nebo dogu, kteří překonali všechny zdánlivé limity svých plemen a skládají zkoušky z poslušnosti. A nespočet dalších psů, se kterými to jejich majitelé chtěli vzdát, protože jim na cvičáku řekli, že „tohle nikdy cvičit nebude“...

Bude mi ctí a potěšením pomoct i tobě!

Ještě si moc dobře pamatuju, jaké to bylo, když jsem před lety šel na svou první BH-VT. Vlastně jsem ani nevěděl, jak se hlásí rozhodčímu, neuměl jsem pracovat s vodítkem, zapomínal psa chválit, popletl pořadí cviků... Nebyla to příjemná zkušenost a i moji fenku to poznamenalo a dlouho jsme se z toho pak oba tréninkově vzpamatovávali. Co bych byl tenkrát dal za tuhle příručku!

 

100% záruka vrácení peněz

Je mi jasné, že koupit si něco přes internet je dost ožehavá záležitost. Co když to nebude stát za ty peníze? Co když je to nějaký podvod? Co když už všechny informace vím a nic nového se nedozvím?

Za svým ebookem si stojím, dám za něj ruku do ohně, pomohl už mnoha psovodům na pohodu zvládnout BH-VT. Nicméně pokud se ti z nějakého důvodu nebude líbit, nesplní tvá očekávání, tak mi stačí jen napsat email. Nemusíš mi nic vysvětlovat, uvádět žádné důvody a já se nebudu ptát. Pošlu ti zpátky peníze a bude to vyřízené.

 

 

Reference

Možná máš pocit, že ti tady můžu nakecat, co se mi zachce, a skutek utek. Jestli tě nepřesvědčím já, možná tě přesvědčí zprávy, které mi přišly od lidí, co si ode mě ebook koupili:

 

              

 

 

 

Co to bude stát?

Ebook stojí 250Kč, dostaneš ho ve formátu pdf ode mě emailem.

 

Bonusy

Jen ebook ti nestačí? Chceš se na zkoušku připravit opravdu poctivě a to nejen na BH-VT, ale i na všechny další? Nabízím ti následující možnosti s výraznou slevou:

1) Online trénink - informace získané z ebooku převedeš do praxe a natočíš mi je na video (o maximální délce 6 minut). To znamená, že mi můžeš na pohodu natočit celé BH-VT tak, jak máš na zkoušku natrénováno. Já ti online poradím, kde by se to dalo ještě doladit, na co si dát pozor a jak dál. Teorie a praxe je vždycky to nejsilnější spojení! Online trénink obvykle stojí 250 Kč, ty ho budeš mít jen za 200 Kč.

2) Stažení videa "Příprava na zkoušky a závody" - Jedná se o záznam z webináře, kde přes dvě a půl hodiny vysvětluji všechno, co je potřeba pro to, aby byla zkouška nebo závod co nejvíc podobná tréninku. Už se nebudeš musit modlit a doufat, že pes "bude mít svůj den". Budeš přesně vědět, jak trénovat, na co se připravit a jak se chovat na zkoušce nebo na závodě, aby všechno klaplo. Obvykle stojí stažení tohoto videa 550 Kč, k taháku na BH-VT ho budeš mít jen za 450 Kč.

3) Přístup k videu "Příprava na zkoušky a závody" na jeden týden - Jde o stejné video jako v předchozím bodě, ale pokud ti stačí se na něj podívat jednou dvakrát, udělat si poznámky a nebudeš se k němu chtít vracet, tak ti ho poskytnu na jeden týden. Obvykle to stojí 300 Kč, tebe to přijde jen na 250 Kč.

4) Celá série videí o výcviku poslušnosti - Zaujala tě nabídka videa nabitého informacemi? Je to jen jedno ze série sedmi videí, ve kterých probírám celou poslušnost - chůzí, aporty, odkládačky, překážky, ovladatelnost do obran, prostě všechno! Pro víc informací si klikni sem. K videím si můžeš přiobjednat tento tahák na BH-VT za sníženou cenu, tak to omrkni.

Když si objednáš první čtyři videa (základy, chůze, odkládačky a přivolání a příprava na zkoušky) a k nim ebook, tak budeš mít úplně všechny informace k BH-VT, co si jen lze přát.

 

Objednávat můžeš zde!