Síň slávy

Síň slávy 

 

Zde jsou navždy do kamene vytesány úspěchy všech těch, kteří se mnou trénují nebo trénovali. Děkuji vám všem, bylo, je a bude mi vždy ctí a potěšením. 

Neměli bychom zapomínat na to, že ta neustálá dlouholetá dřina přináší své ovoce. Každý jeden bod získaný na zkoušce zosobňuje hodiny a hodiny práce. Tak ať to všichni vidí!

 

6.4. 2019 Karolína Kopcová a belgický ovčák Quentin Deabei BH 58 bodů

14.4. 2019 Iveta Machatá a australský ovčák Adwin Elite Look Sunshinewood IGP1 B: 96 bodů

28.4. 2019 Vlasta Kořínková a stafordšírský bulteriér Athergal Psí přátelé od Makového vrchu IGP3 B: 94 body

18.5. 2019 Eva Bagalová a stafordšírský bulteriér Comic Natura Viva ZZO 57 bodů

22.6. 2019 Veronika Průšová a bílý švýcarský ovčák Trewil White Ancilias ZZO1 70 bodů

29.6. 2019 Helena Pšeničková a německy ovčák Arisa Donluis Dog BH 54 body

18.7. 2019 Bambula Bambula a bílý švýcarský ovčák Bengee Pod Ovčáckým Vrchem ZPU 1 poslušnost 100 bodů

21.9. 2019 Jaroslav Marek a rotweiler Erebos Dagbej MS IFR IGP 3 B: 88 bodů (7. místo)

21.9. 2019 Kadeřábková Lucie a stafordšírský bulteriér Ax Avenby BH 54 body

21.9. 2019 Jitka Dědinová a špringršpaněl Calimero od Jakubského rybnika MS IRO poslušnost 82 body (7. místo, postup na příští MS)

22.9. 2019 Vlasta Kořínková a stafordšírský bulteriér Athergal Psí přátelé od Makového vrchu ZVV 1 B: 93 body

22.9.2019 Seraphine Blovská Gottfert a německý ovčák Baltazar Kascaro BH 50 bodů

28.9. 2019 Eva Bagalová a stafordšírský bulteriér Comic Natura Viva BH 51 bod

28.9. 2019 Lucie Dohnanská a howavart Connie Edazri Loci BH 50 bodů

5.10. 2019 Adéla Čefelínová a border kolie Blackberry z Ohromujícího světa BH 53 body

5.10. 2019 Alena Sirril DePietra a německý ovčák Cahir Abalio BH 58 bodů

5.10. 2019 Veronika Průšová a bílý švýcarský ovčák Trewil White Ancilias IBGH 1 75 bodů

5.10. 2019 Helena Pšeničková a německy ovčák Arisa Donluis Dog ZVV 1 B: 74 body

12.10. 2019 Helena Pšeničková a německy ovčák Arisa Donluis Dog ZVV 1 na závodě Zavírání studánek Ústí n.L.-Bukov B: 92 body (2. místo)

13.10. 2019 Kadeřábková Lucie a stafordšírský bulteriér Ax Avenby IBGH 1 87 bodů

26.10. 2019 Senkova Alžběta a kříženec jezevčíka Rozárka BH 52 body

2.11. 2019 Pája Wlochová a belgický ovčák Gree Ostraryka BH 57 bodů

10.11. 2019 Káča Bencová a krátkosrstá kolie Flok Aylax Leneli ZOP 85 bodů

17.11. 2019 Karolína Kopcová a belgický ovčák Quentin Deabei IGP1 B: 86 bodů

20.2. 2020 Alena Pětrošová a německý ovčák Cahir "Krteček" Abalio RH FL-V B: 80 bodů

7.3. 2020 Jiřina Arnoldová a německý ovčák Catty z Žaloudkova dvora ZVV2 na Obranářském závodě Litoměřice B: 88 bodů (1.místo)

14.3.2020 Martina AmonRe Rendlová a boxer Christine Congo Nigrans BH-VT 43 bodů

14.3.2020 Kristýna Zajícová a briard Quina Heaven Devil IBGH 1 94 bodů

14.3.2020 Andrea Granátová a beauceron Arras SaNiVeGe BH-VT 45 bodů

14.3.2020 Barbora Komůrková a bílý švýcarský ovčák April River Bohemian Bluemoon BH-VT 50 bodů

14.3.2020 Petra Kernová a německý ovčák Zanny Aj- Pe Bohemia, BH-VT 49 bodů

9.5. 2020 Helena Pšeničková a německý očvák Arisa Donluis Dog IGP1 B: 89 bodů

9.5. 2020 Lenka Fraňková a velký knírač Nathaly Sluneční paprsek BH-VT 53 body

17.5. 2020 Kristýna Zajícová a briard Quina Heaven Devil ZZO1 89 bodů

31.5. 2020 Soňa Schossmeierová a bílý švýcarský ovčák Frankie Grim Arezar Danel Sogno BH 44 bodů

7.6. 2020 Káča Bencová a krátkosrstá kolie Flok Aylax Leneli OB-Z 194 bodů

7.6. 2020 Alena Sirril DePietra a německý ovčák Cahir Abalio RH F V B: 90 bodů

13.6.2020 Martina AmonRe Rendlová a boxer Christine Congo Nigrans Horácký závod boxerů v ZVV1 B: 80 bodů

21.6. 2020 Lenka Fraňková a velký knírač Nathaly Sluneční paprsek ZVV1 B:93 body

21.6. 2020 Lenka Fraňková a velký knírač Moya Sluneční paprsek ZM B:47 bodů

21.6. 2020 Ilda Chalušová a německý ovčák Ara Axa z Homolského vrhu ZVV2 B:90 bodů

16.8. 2020 Andrea Granátová a beauceron Arras SaNiVeGe OBZ 255 bodů

29.8. 2020 Simone Horáková a německá doga Amálka SH ČMS VZ 79 bodů

6.9. 2020 Ivana Šůsová a belgický ovčák tervueren Android Deabei BH-VT 55 bodů

26.9. 2020 Miroslava Lisková a německý ovčák Berri od Zámku Nový Stránov CACT Závod o přeborníka Karlovarského kraje IGP3 B:85 bodů

27.9. 2020 Kristýna Zajícová a briard Quina Heaven Devil Mistrovství ČR IGP FO a FB UPR1 87 bodů

10.10.2020 Andrea Granátová a beauceron Arras SaNiVeGe ZZO1 73 body

10.10.2020 Lucia Vokálová a kříženec Tanaris BH-VT 51 bod

10.10.2020 Stáni Šůsová a belgický ovčák Dear Obden Kawai Kaito BH-VT 51 bod

10.10. 2020 Kadeřábková Lucie a stafordšírský bulteriér Ax Avenby IBGH2 88 bodů

10.10. 2020 Štěpánka Nováková a bullmastif Annie Od Mniší hory ZZO 42 body

11.10. 2020 Kadeřábková Lucie a stafordšírský bulteriér Ax Avenby IBGH3 87 bodů

11.10. 2020 Jitka Dědinová a špringršpaněl Damian Salvatore Buxusson ZZZ B:92 body

19.12. 2020 Anna Kochová Roubíčková a australský ovčák Anchovy Monocle Blank Knights online závod třída 1 1. místo VD

19.12. 2020 Soňa Zapalová a bílý švýcarský ovčák Frankie Grim Arezar Danel Sogno online závod třída 2 1. místo VD

19.12. 2020 Pája Wlochová a belgický ovčák malinois Gree Ostraryka online závod třída 3 1. místo VD

25.4. 2021 Soňa Zapalová a bílý švýcarský ovčák Frankie Grim Arezar Danel Sogno ZZO 52 body

1.5. 2021 Ivana Šůsová a belgický ovčák tervueren Android Deabei IBGH1 91 bod

1.5. 2021 Andrea Harantová a borer collie Coudy Storytelling ZZO2 81 bod

1.5. 2021 Jana Glaserová a beauceron Brice Pierre Syrinx Bohemia ZZO1 76 bodů

2.5. 2021 Eva Timková a český strakatý pes Ayrin ze Zlatého Lankastru IBGH1 87 bodů

8.5. 2021 Martina AmonRe Rendlová a boxer Christine Congo Nigrans ZZO1 74 body

15.5. 2021 Jitka Dědinová a špringršpaněl Damian Salvatore Buxusson RH-FL V B:97 bodů

15.5. 2021 Jitka Trčková a australský ovčák Angel of Diamond od Půlnoční krásky ZZO 59 bodů

23.5. 2021 Hana Dlouhá a australský ovčák Acro Bat Ellegend Trilogy SH ČMS VZ 93 body

30.5. 2021 Andrea Harantová a borer collie Coudy Storytelling ZPU2 B: 84 body

30.5. 2021 Lucie Lintnerová a hovawart Chardone Gora Monte ZPU1 132 body

30.5. 2021 Monika Šmoliková a pointr Ruby od  Nezdickeho potoka ZPU1 126 bodů

5.6. 2021 Pája Wlochová a belgický ovčák malinois Gree Ostraryka O pohár města Karviné ZZO1 1. misto 95 bodů

12.6. 2021 Káča Bencová a krátkosrstá kolie Flok Aylax Leneli ZZO 52 body

12.6. 2021 Kristýna Zajícová a briard Quina Heaven Devil IBGH2 90 bodů

12.6. 2021 Natálka Lintnerová a australský ovčák Earnest Eliza of Amarathville BH-VT 51 bod

13.6. 2021 Lenka Fraňková a velký knírač Moya Sluneční paprsek ZVV1 B: 94 body

27.6. 2021 Helena Pšeničková a německy ovčák Arisa Donluis Dog Upr2 78 bodů

27.6. 2021 Petra Kernová a německý ovčák Zanny Aj- Pe Bohemia ZZO1 85 bodů

27.6. 2021 Karin Šircová a labradorský retrívr John pod Zerčickým kostelem ZPU1 143 body

17.7. 2021 Olga Skopová a bílý švýcarský ovčák Uniqus King IBGH1 90 bodů

18.7.2021 Jana Glaserová a beauceron Brice Pierre Syrinx Bohemia BH-VT  52 body
18.7.2021 Luci Lintnerová a hovawart Chardone Gora Monte ZZO1  74 body

8.8. 2021 Lucie Čeňková a holandský ovčák Daenerys Of Jenny´s Smile RH-TV B: 96 bodů

8.8. 2021 Alžběta Veliká a duck tolling retriever Enthony Comet Lucky Duckling RH-TV B: 97 bodů

18.9. 2021 Zdeňka Jislová a německý ovčák Dickens Fihrak O Liberecký pohár 1. místo ZM B: 47 bodů

18.9. 2021 Erika Fiantová a dánsko-švédský fármářský pes Nordane Nilo Dobgun's ZZO1 88 bodů