Systém odměn

Systém odměn - způsob jak vás, mé úžasné klienty a kamarády, odměnit :-)

 

Velkou radost mi dělají ti z vás, kteří mi věří ohledně krmení svých psů a odebírají ode mě Reico. Je vás čím dál víc a já vám za to děkuji. Pro všechny, kdo krmí Reicem, mám na messengeru chatovou skupinu. Můžete si tam navzájem psát svoje postřehy, domluvit se na objednávkách a ušetřit za poštovné a podobně. Pravidelní odběratelé dostanou také každý rok odměnu, viz dále.

 

Mnoho z vás mi velmi pomáhá při mojí snaze moje tréninky rozvíjet a posouvat někam dál. Díky vám za to! Každý máte možnost ode mě dostat odměnu 400 Kč. Můžeš si vybrat:

- Kredity pro pravidelné tréninky

- Sleva na jakoukoliv mojí akci (intenzivku, víkend, tábor, teorii, webinář)

- Sleva na překážku

- Dva balónky

- Sleva na jakékoliv mé informační produkty (ebooky, videa)

- Sleva na online tréninkové vedení

 

O svou odměnu se, prosím, přihlaš, bylo by pro mě strašně složitý tohle všechno sledovat, takže se neboj ozvat.

Tady máš seznam toho, za co všechno můžeš dostat odměnu:

 

- Přivedeš nového člověka na pravidelné tréninky a ten člověk si předplatí kredity, případně absolvuje alespoň 7 tréninků.

- Přivedeš nového člověka, který ode mě bude odebírat Reico a ten člověk si objedná alespoň dva velké pytle granulí (nebo ekvivalent například v konverzách).

- Odebíráš ode mě Reico po celý rok = koupíš alespoň 6 velkých pytlů granulí nebo ekvivalent.

- Absolvuješ v daném roce nejvíce pravidelných tréninků ze všech

- Zorganizuješ v daném roce nejvíce intenzivek u sebe na cvičáku nebo kdekoliv jinde (mimochodem organizátor intenzivky nebo víkendu vždy na dané akci cvičí zdarma).

- Jiným způsobem mi pomůžeš, to už bude individuální. 

 

Kromě toho máš také možnost získat odměnu 100 Kč pokud někomu doporučíš některý z mých ebooků. Když si na tvé doporučení koupí ebook někdo, kdo se mnou netrénuje a není ve skupině na FB, tak je odměna tvoje. 

Dále je tu možnost získat odměnu pokud někomů doporučíš moje výcviková videa. Když si je na tvé doporučení objedná někdo, kdo se mnou netrénuje a není ve skupině na FB, získáš 50 Kč za každé video, takže až 450 Kč!