Systém odměn

Systém odměn - způsob jak vás, mé úžasné klienty a kamarády, odměnit :-)

 

Velkou radost mi dělají ti z vás, kteří mi věří ohledně krmení svých psů a odebírají ode mě Reico. Je vás čím dál víc a já vám za to děkuji. Pro všechny, kdo krmí Reicem, mám na messengeru chatovou skupinu. Můžete si tam navzájem psát svoje postřehy, domluvit se na objednávkách a ušetřit za poštovné a podobně. Pravidelní odběratelé dostanou také každý rok odměnu, viz dále.

 

Mnoho z vás mi velmi pomáhá při mojí snaze moje tréninky rozvíjet a posouvat někam dál. Díky vám za to! Každý máte možnost ode mě dostat odměnu 400 Kč. Můžete si vybrat:

- Kredity pro pravidelné tréninky

- Sleva na jakoukoliv mojí akci (intenzivku, víkend, tábor, teorii, webinář)

- Sleva na překážku

- Dva balónky

 

O svou odměnu se, prosím, přihlašte, bylo by pro mě strašně složitý tohle všechno sledovat, takže se nebojte ozvat.

Tady máte seznam toho, za co všechno můžete dostat odměnu:

 

- Přivedete nového člověka na pravidelné tréninky a ten člověk si předplatí kredity, případně absolvuje alespoň 7 tréninků.

- Přivedete nového člověka, který ode mě bude odebírat Reico a ten člověk si objedná alespoň dva velké pytle granulí (nebo ekvivalent například v konverzách).

- Odebíráte ode mě Reico po celý rok = koupíte alespoň 6 velkých pytlů granulí nebo ekvivalent.

- Absolvujete v daném roce nejvíce pravidelných tréninků ze všech

- Zorganizujete v daném roce nejvíce intenzivek u sebe na cvičáku nebo kdekoliv jinde (mimochodem organizátor intenzivky nebo víkendu vždy na dané akci cvičí zdarma).

- Jiným způsobem mi pomůžete, to už bude individuální. 

 

Kromě toho máte také možnost získat odměnu 100 Kč pokud někomu doporučíte některý z mých ebooků. Když si na Vaše doporučení koupí ebook někdo, kdo se mnou netrénuje a není ve skupině na FB, tak je odměna vaše. 

Dále je tu možnost získat odměnu pokud někomů doporučíte moje výcviková videa. Když si je na vaše doporučení objedná někdo, kdo se mnou netrénuje a není ve skupině na FB, získáte 50 Kč za každé video, takže až 450 Kč!