Pravidelné tréninky v Praze

Rozvrh tréninků:

Počernice - každou středu

Úhonice - každé liché úterý

Suchdol - každé sudé úterý

 

Následující informace a pravidla se týkají pouze těchto tréninků - nevztahují se na intenzivky ani na semináře.

 

Hlášení na tréninky

Na tréninky se hlásí pouze přes systém Dogres.

Zde je přehled tréninků, které jsou vždy vypsané cca. na 2-3 měsíce dopředu: https://honzafarkac.dogres.net/trainings.

Je dobré být také členem mé skupiny na FB, kde zveřejňuji další informace, změny, přesuny, vypsání nových tréninků a podobně: https://www.facebook.com/groups/honzafarkac/

Pokud požádáš o členství ve skupině a nevyplníš vstupní otázku, tak ti žádost neschválím.

 

Systém dogres používá pro hlášení na tréninky tak zvané kredity. Jeden kredit stojí 1 Kč a trénink tě vyjde na 500 kreditů. Kredity je možné zakoupit v hotovosti u mě na tréninku v minimální částce 3500 Kč, tedy 7 tréninků. Případně můžeš kredity koupit pomocí kryptoměny (BTC nebo ETH), v takovém případě mě kontaktuj a domluvíme se. Po zaplacení ti ještě ten den (většinou z mobilu ihned) přičtu v Dogresu kredity a můžeš se začít hned hlásit. Předplacené kredity jsou nevratné, je pouze možné je v ojedinělých případech převést na někoho jiného.

 

Na každý trénink se dá hlásit až do 20:00 předešlého dne. Pokud tuto lhůtu prošvihneš a na tréninku ještě zbude volné místo, tak mi můžeš zkusit ještě napsat a dohlásit se. Je nicméně možné, že už budu mít jiné plány a nebudu tě moct vzít. 

 

Zrušení účasti

Zrušit účast na tréninku můžeš bez problémů nejpozději 96 hodin (4 dny) před začátkem daného tréninku. Systém Dogresu ti to umožní a já dostanu jen avízo. Pokud budeš chtít trénink zrušit méně než 96 hodin předem, napíšeš si do skupiny na FB příspěvek s nabídkou volného místa. Ideálně v něm označ mě i případné náhradníky na daný trénink, ať máš jistotu, že se někdo najde. Po přidání příspěvku mi prosím jeěště napiš zprávu, ne vždy dostanu upozornění od FB.

Pokud se náhradník nenajde, tak tě bude trénink bohužel stát plnou cenu. Chápu, že se může stát něco nepředpokládaného jako je třeba nemoc, ale bohužel s tím tréninkem jsou spojené nějaké náklady, takže se takto musím chránit.

Ve chvíli, kdy do FB skupiny napíšeš, že nabízíš své místo na tréninku, tak automaticky počítám s tím, že nedorazíš. Pokud si to rozmyslíš a nakonec budeš chtít přijít, musíš mi to říct nejpozději ten den do 9:00 ráno. Tréninky, ze kterých někdo vypadne, se většinou snažím trochu přeorganizovat, abych neměl prostoje, takže ať na to mám dost času.

 

Pro nové zájemce

Pokud začínáš, kredity nemáš a chceš si trénink se mnou nezávazně vyzkoušet, tak použij tento postup:

0) Pokud jsi začátečník (máš prvního psa, žádnou složenou zkoušku, málo zkušeností), tak chci, abys nejprve zhlédl/a minimálně moje první video o výcviku "Základy a východiska poslušnosti", objednávku najdeš zde: http://honzafarkac.cz/videa-o-vycviku-poslusnosti/

1) Zaregistruj se zde: https://honzafarkac.dogres.net/user_people/new (to je nutné, abych tě mohl na trénink přidat)

2) Zde si najdi trénink, kde je ještě volné místo: https://honzafarkac.dogres.net/trainings

3) Napiš mi buď na FB: https://www.facebook.com/farei nebo mailem: farkacj@gmail.com, na který trénink a v kolik hodin se chceš přihlásit.

4) Já tě na daný trénink přidám a budu s tebou počítat.

5) Doraž v daný den a hodinu na trénink a společně se podíváme na to, jak ti budu moct pomoci.

6) Pokud se ti trénink bude líbit a budeš chtít pokračovat, můžeš si přímo na místě zakoupit kredity a nahlásit se na další tréninky. Pokud si nesedneme nebo ti to nebude vyhovovat, zaplatíš v hotovosti na místě pouze tento jeden trénink (400 Kč) a je to.