Pravidelné tréninky v Praze

Pravidelné tréninky probíhají jednou týdně nebo jednou za 14 dní v Praze a okolí (Suchdol, Úhonice, Počernice). Následující informace a pravidla se týkají pouze těchto tréninků - nevztahují se na intenzivky ani na semináře.

 

Na tréninky se hlásí pouze přes systém Dogres. Zde vidíte přehled tréninků, které jsou vždy vypsané cca. na 2-3 měsíce dopředu: https://honzafarkac.dogres.net/trainings. Je dobré být také členem mé skupiny na FB, kde zveřejňuji další informace, změny, přesuny, vypsání nových tréninků a podobně: https://www.facebook.com/groups/honzafarkac/. Pokud požádáte o členství ve skupině a nevyplníte vstupní otázku, tak nebudete potvrzeni.

 

Systém dogres používá pro hlášení na tréninky tak zvané kredity. Jeden kredit stojí 1 Kč a trénink vás vyjde na 400 kreditů. Kredity je možné zakoupit v hotovosti u mě na tréninku v minimální částce 2800 Kč, tedy 7 tréninků. Po zaplacení vám ještě ten den (většinou z mobilu ihned) přičtu v Dogresu kredity a můžete se začít hned hlásit. Předplacené kredity jsou nevratné, je pouze možné je v ojedinělých případech převést na někoho jiného.

Pokud jste noví, kredity nemáte a chcete si trénink se mnou nezávazně vyzkoušet, tak použijte tento postup:

 

0) Pokud jste začátečníci (máte prvního psa, žádnou složenou zkoušku, málo zkušeností), tak chci, abyste nejprve zhlédli minimálně moje první video o výcviku "Základy a východiska poslušnosti", objednávku najdete zde: https://honzafarkac.dogres.net/pages/206

1) Zaregistrujte se zde: https://honzafarkac.dogres.net/user_people/new (to je nutné, abych vás mohl na trénink přidat)

2) Zde si najděte trénink, kde je ještě volné místo: https://honzafarkac.dogres.net/trainings

3) Napište mi buď na FB: https://www.facebook.com/farei nebo mailem: farkacj@gmail.com, na který trénink a v kolik hodin byste se chtěli přihlásit.

4) Já vás na daný trénink přidám a budu s vámi počítat.

5) Doražte v daný den a hodinu na trénink a společně se podíváme na to, jak vám budu moct pomoci.

6) Pokud se vám trénink bude líbit a budete chtít pokračovat, můžete si přímo na místě zakoupit kredity a nahlásit se na další tréninky. Pokud si nesedneme nebo vám to nebude vyhovovat, zaplatíte v hotovosti na místě pouze tento jeden trénink (400 Kč) a je to.

 

Na každý trénink se dá hlásit až do 20:00 předešlého dne. Pokud tuto lhůtu prošvihnete a na tréninku ještě zbude volné místo, tak mi můžete zkusit ještě napsat a dohlásit se. Je nicméně možné, že už budu mít jiné plány a nebudu vás moct vzít. 

 

Zrušit vaši účast na tréninku můžete bez problémů nejpozději 96 hodin (4 dny) před začátkem daného tréninku. Systém Dogresu vám to umožní a já dostanu jen avízo, že jste účast zrušili. Pokud budete chtít trénink zrušit méně než 96 hodin předem, napíšete si do skupiny na FB příspěvek s nabídkou volného místa. Ideálně v něm označte mě i případné náhradníky na daný trénink, ať máte jistotu, že se za vás někdo najde. 

Pokud se náhradník nenajde, tak vás bude trénink bohužel stát plnou cenu. Chápu, že se může stát něco nepředpokládaného jako je nemoc vaše nebo psa, ale bohužel s tím tréninkem jsou spojené nějaké náklady, takže se takto musím chránit.