Pravidla pravidelných tréninků

Pravidelné tréninky probíhají jednou týdně nebo jednou za 14 dní v Praze a okolí (Suchdol, Úhonice, Počernice). Následující informace a pravidla se týkají pouze těchto tréninků - nevztahují se na intenzivky ani na semináře.

 

Na tréninky se hlásí pouze přes systém Dogres. Zde vidíte přehled tréninků, které jsou vždy vypsané cca. na 2-3 měsíce dopředu: https://honzafarkac.dogres.net/trainings. Je dobré být také členem mé skupiny na FB, kde zveřejňuji další informace, změny, přesuny, vypsání nových tréninků a podobně: https://www.facebook.com/groups/honzafarkac/. Pokud požádáte o členství ve skupině a nevyplníte vstupní otázku, tak nebudete potvrzeni.

 

Systém dogres používá pro hlášení na tréninky tak zvané kredity. Jeden kredit stojí 1 Kč a trénink vás vyjde na 400 kreditů. Kredity je možné zakoupit v hotovosti u mě na tréninku v minimální částce 2800 Kč, tedy 7 tréninků. Po zaplacení vám ještě ten den (většinou z mobilu ihned) přičtu v Dogresu kredity a můžete se začít hned hlásit. Předplacené kredity jsou nevratné, je pouze možné je v ojedinělých případech převést na někoho jiného.

Pokud jste noví, kredity nemáte a chcete si trénink se mnou nezávazně vyzkoušet, tak použijte tento postup:

 

0) Pokud jste začátečníci (máte prvního psa, žádnou složenou zkoušku, málo zkušeností), tak chci, abyste nejprve zhlédli minimálně moje první video o výcviku "Základy a východiska poslušnosti", objednávku najdete zde: https://honzafarkac.dogres.net/pages/206

1) Zaregistrujte se zde: https://honzafarkac.dogres.net/user_people/new (to je nutné, abych vás mohl na trénink přidat)

2) Zde si najděte trénink, kde je ještě volné místo: https://honzafarkac.dogres.net/trainings

3) Napište mi buď na FB: https://www.facebook.com/farei nebo mailem: farkacj@gmail.com, na který trénink a v kolik hodin byste se chtěli přihlásit.

4) Já vás na daný trénink přidám a budu s vámi počítat.

5) Doražte v daný den a hodinu na trénink a společně se podíváme na to, jak vám budu moct pomoci.

6) Pokud se vám trénink bude líbit a budete chtít pokračovat, můžete si přímo na místě zakoupit kredity a nahlásit se na další tréninky. Pokud si nesedneme nebo vám to nebude vyhovovat, zaplatíte v hotovosti na místě pouze tento jeden trénink (400 Kč) a je to.

 

Na každý trénink se dá hlásit až do 20:00 předešlého dne. Pokud tuto lhůtu prošvihnete a na tréninku ještě zbude volné místo, tak mi můžete zkusit ještě napsat a dohlásit se. Je nicméně možné, že už budu mít jiné plány a nebudu vás moct vzít. 

 

Zrušit vaši účast na tréninku můžete bez problémů nejpozději 96 hodin (4 dny) před začátkem daného tréninku. Systém Dogresu vám to umožní a já dostanu jen avízo, že jste účast zrušili. Pokud trénink zrušíte méně než 96 hodin předem, tak po vás budu chtít storno poplatek 200,- za pronájem placu, ale máte možnost si ve skupině na FB zkusit najít náhradníka - stačí napsat příspěvek, většinou se někdo najde. Pokud trénink vůbec nezrušíte a jen nedorazíte, tak vás bude stát plnou cenu. Chápu, že se může stát něco nepředpokládaného jako je nemoc vaše nebo psa, ale bohužel s tím tréninkem jsou spojené nějaké náklady, takže se takto musím chránit.